KONST / Litografier / Litografi 11536491
nr 1153 6491
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Litografi, Ulrica Hydman-Vallien (f. 1938), Sverige. Signerad och numrerad 395/380. Bladets mått: 45x34
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 december 2017
kl 20:48:53
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien